NSZZ Solidarnosc Fabryka Broni


Idź do treści

Menu główne:


Komisja Zakladowa 2018

LIDERZY > Lata2018/22

KADENCJA III' 2018 - III' 2022
CZŁONKOWIE PREZYDIUM KOMISJI ZAKŁADOWEJ


1 CEBULA ZBIGNIEW PRZEWODNICZACY KZ Dział Administracyjny
Ur. 1955 r. Wykształcenie-Technik Mechanik Stanowisko-Kierownik Działu

2 DOROCIŃSKI DANIEL I WICEPRZEWODNICZĄCY KZ Dział Prototypowni
Ur. 1979 r. Wykształcenie-Technik Ekonomista Stanowisko-Operator OSN

3 PASEK JERZY II WICEPRZEWODNICZĄCY KZ Wydział Maszyn Numerycznych
Ur. 1955 r. Wykształcenie-zawodowe Stanowisko-Tłoczarz

4 SOBCZAK DARIUSZ SEKRETARZ KZ Wydział Gospodarki Narzędziowej
Ur. 1960 r. Wykształcenie-Technik Mechanik Stanowisko-St.Referent ds. Gospodarki Narzędziowej

5 PACEK ANDRZEJ SKARBNIK KZ Wydział Gospodarki Narzędziowej
Ur. 1958 r. Wykształcenie-Technik Mechanik Stanowisko- Pracownik Wypożyczalni

6 MALMON MIROSŁAW CZŁONEK PREZYDIUM KZ Dział Kontroli Jakości
Ur. 1967 r. Wykształcenie-Technik Mechanik Stanowisko-Specjalista Kontroli Jakości

7 KUPISZ ŁUKASZ CZŁONEK PREZYDIUM KZ Wydział Maszyn Numerycznych
Ur. 1988 r. Wykształcenie - Wyższe Stanowisko-Operator OSN

CZŁONKOWIE KOMISJI ZAKŁADOWEJ NSZZ "SOLIDARNOŚĆ"

8 DYGAS PIOTR Dział Konstrukcyjny
Ur. 1967 Wykształcenie -Wyższe Stanowisko-Konstruktor

9 GUMIŃSKI ADAM Wydział Maszyn Numerycznych
Ur. 1958 r. Wykształcenie zawodowe Stanowisko- Prostowacz luf w/g cieni

10 GUMIŃSKI GRZEGORZ Wydział Obróbki Cieplno-Chemicznej
Ur. 1958 r. Wykształcenie - zawodowe Stanowisko-Ślusarz - prostowacz

11 JĘDRZEJEWSKI DARIUSZ Wydział Utrzymania Ruchu
Ur. 1967 r. Wykształcenie-Technik Elektryk Stanowisko-Elektromonter

12 KARPIŃSKI ZBIGNIEW Wydział Maszyn Numerycznych
Ur. 1960 r. Wykształcenie - zawodowe Stanowisko-Operator kuźniarki

13 KĘPIŃSKI JERZY Wydział Maszyn Numerycznych
Ur. 1956 r. Wykształcenie-Zawodowe Stanowisko- Ślusarz

14 KIEŁBASA MARCIN Wydział Maszyn Numerycznych
Ur. 1983 r. Wykształcenie-Technik Robót Wykończeniowych Stanowisko-Operator OSN

15 KOMOREK ZBIGNIEW Dział Kontroli Jakości
Ur. 1958 r. Wykształcenie-Technik Mechanik Stanowisko-Kontroler Jakości

16 KSIĄŻEK WŁODZIMIERZ Dział Prototypowni
Ur. 1981 r. Wykształcenie - Wyższe Stanowisko-Operator OSN

17 MAJEWSKI ROBERT Wydział Maszyn Numerycznych
Ur. 1969 r. Wykształcenie-Technik Mechanik Stanowisko-Operator OSN

18 MATEJEK ARKADIUSZ Wydział Maszyn Numerycznych
Ur. 1973 r. Wykształcenie-zawodowe Stanowisko-Operator OSN

19 MIZERA KRZYSZTOF Wydział Montażu
Ur. 1971 r. Wykształcenie-Technik mechanik Stanowisko-Ślusarz

20 PACEK DOMINIK Dział Rozwoju
Ur. 1985 r. Wykształcenie-Wyższe Stanowisko-Specjalista Technolog

21 PYSIAK DANIEL Wydział Montażu
Ur. 1985 r. Wykształcenie-Wyższe Stanowisko-Ślusarz

22 SŁAWIŃSKI BARTŁOMIEJ Wydział Maszyn Numerycznych
Ur. 1968 Wykształcenie-Technik Elektryk Stanowisko-Operator obrabiarek skrawających

23 WÓJCIK BERNARD Wydział Maszyn Numerycznych
Ur. 1982 r. Wykształcenie- Technik Stanowisko-Operator OSN


Powrót do treści | Wróć do menu głównego